açık hat satışı

Açık Hat Numara Satış Bayisi Olarak, İzmir içi konuma adrese, istenilen yere teslimat yapılır. Şehir dışına kargoyla teslimat yapılır.

Fiyat teklifi için Tıklayın (whatsapp)

İletişim Numaramız

Her hizmet sağlayıcı oparatöre özgü özellikler ile en uygun fiyatlar ile güvenilir hizmet anlayışı ile açık hat satışı alanında hizmet veren firmamız tamamen gizlilik anlayışı ile istediğiniz oparatöre ait açık hat, data hattı gibi hatların satışında hizmet vermektedir.

Bunların yanında sanal numara satışı, data hattı satışı, sms doğrulama ve uygulama doğrulama gibi alanlarda aynı güvenli hizmet anlayışı ile acikhatsatisi.com olarak profesyonel anlayış ile hizmet vermekteyiz.

Satışa sunduğumuz her türlü Açık Hattın, firma olarak 1 yıl garantisini vermekteyiz. Bu sayede bizlerden Açık Hat ya da Sanal Hat alan kişi müşterilerimizin ürünlerini daha uzun seneler kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Almış olduğunuz açık hattın satışının sonrasında hat ile ilgili oluşabilecek problemlerde destek vermekteyiz. Sattığımız her hattın arkasında profesyonellik ve güven ile duruyoruz.

Açık Hat ve Açık Hat Satışı

Günümüzde en çok bilinen operatörlere ilişkin ürünlerin satış alanında yer aldığı mağazamızdan her kesimden kişiler faydalanabilirler. Turkcel Açık Hat, Vodafone Açık Hat, Turktelekom Açık Hat gibi bir çok ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

açık hat

açık hat satışı, data hattı satışı, sanal numara satışı, sms doğrulama

Her bir operatörün kendine özgü özellikleriyle insan yaşamını kolaylaştıran Açık Hat hizmetlerimizden biri de Sanal Hatlardır. Her an iletişim kullanımını kolaylaştıran açık hatlar ve sanal numaralar insanoğlu hayatına büyük katkıları olmuştur.

 

Sorunsuz ve Güvenli Bir Şekilde Açık Hat, Sanal Numara, Data Hattı ve ya SMS Doğrulama Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın.

Categories:

Tags:

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir